DLA SENIORÓW

DLA SENIORÓW

Zapraszamy do ośrodka zorganizowane grupy seniorów

Proponujemy Państwu spędzenie kilku lub kilkunastu dni w interesującej scenerii
Jastrzębiej Góry – ciekawej i pełnej różnorodnych atrakcji miejscowości. Oferujemy
pobyt w ośrodku Bałtycki Relaks o wyróżniającym się znakomitą lokalizacją.
Zapewniamy zakwaterowanie w pawilonach hotelowych pokoje dla grupy obok siebie na jednej kondygnacji, w pokojach dwu, trzy, i czteroosobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem.
W trakcie pobytu organizujemy wieczorki z muzyką taneczną, wieczory przy grillu, różnorodne zajęcia rekreacyjne i rozrywkowe. Zapewniamy możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej infrastruktury Ośrodka:
– sala do zajęć
– sala świetlicową
– boisko do koszykówki
– boisko do siatkówki
– boisko do siatkówki plażowej
– plac zabaw dla dzieci
– wypożyczalnia rowerów bezpłatną
– stoły do tenisa stołowego
Dużym atutem położenia Ośrodka jest bezpośrednie sąsiedztwo naturalnego parku leśnego – Parku Krajobrazowego. Blisko stąd do – Przylądka Rozewie, Pasażu, Plaży. W okolicy na potrzeby wycieczek rowerowych wytyczono również szlaki rowerowe. Wyżywienie serwowane w stołówce ośrodka obejmuje śniadanie i kolację w formie szwedzkiego bufetu oraz obiad z podwieczorkiem podawany do stołu przez kelnerów. Cały teren ośrodka jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony. W trakcie pobytu organizujemy dyskoteki, Wieczorki taneczne, wieczory przy grillu, różnorodne zajęcia rekreacyjne i rozrywkowe. Organizujemy wycieczki oraz i inne imprezy w uzgodnieniu z klientem.